Tuomari Tapio Eerola
Esitetty 10 (4+6)
PU-1 Irade'ss Fin-Anssi ROP
PU-2 Matchmeadow's Gunpowder SERT
PU-3 Site Hut's Special Thanks To Et VASE
PN-1 Heathberry's Stardust SERT FI MVA VSP
PN-2 Site Hut's Hyacinth VASE
PN-3 Ommik's Lady Macbeth
UROKSET
Junioriluokka
ERI/ 1 SA Matchmeadow's Gunpowder PU-2 SERT
Nuorten luokka
EH/ 1 Millitallin Zing
Avoin luokka
ERI/ 1 SA Site Hut's Special Thanks To Et PU-3 VASE
Valioluokka
ERI/ 1 SA Irade's Fin-Anssi ROP
NARTUT
Junioriluokka
EH/ 1 Barow's Charisma For Suomi
Nuorten luokka
ERI/ 1 SA Site Hut's Hyacinth PN-2 VASE
EH/ 2 Mia Fleret Moravia
Avoin luokka
ERI/ 1 SA Heathberry's Stardust PN-1 SERT FI MVA VSP
ERI/ 2 SA Ommik's Lady Macbeth PN-3
EH/ 3 Roziedor Skylar
sunnuntai 31. tammikuuta 2016
sunnuntai 17. tammikuuta 2016
16.1.2016 Turku KV
Tuomari Ferdinando Asnaghi, Italia
Esitetty 40 (15+25) + 1 pentu
PU-1 Ommik's Lodovigo SERT CACIB VSP
PU-2 Ke-Den's Armaldo VASE VACA
PU-3 Heathberry's Count Me In
PU-4 Tythrop Travelling Man
PN-1 Dog Agnes Pandora Magic Secret CACIB ROP
PN-2 TirTär Zip SERT FI MVA VACA
PN-3 Heathberry's Count To Ten VASE
PN-4 Hiddenhill's Aurora
PENNUT
Nartut 7-9 kk
1 KP Dog Agnes Cinderella Story ROP-pentu
UROKSET
Junioriluokka
ERI/ 1 SA Heathberry's Count Me In PU-3
ERI/ 2 SA Badamtam's I Feel Good
ERI/ 3 SA Matchmeadow's Mega Böller
ERI/ 4 SA Ljungeldens Dom Perignon
EH Dog Agnes Yuri Strong To Win
Nuorten luokka
ERI/ 1 SA Ke-Den's Armaldo PU-2 VASE VACA
ERI/ 2 SA Fehmarn Celtic Hope
EH/ 3 Millitallin Zing
Avoin luokka
ERI/ 1 SA Ommik's Lodovigo PU-1 SERT CACIB VSP
ERI/ 2 SA Tythrop Travelling Man PU-4
ERI/ 3 SA Site Hut's Special Thanks To Et
EH/ 4 Agar Z Andrejkinej Chaty
EH Matchmeadow's Brisky Buddi
Valioluokka
ERI/ 1 SA Roziedor Iron Sky
Veteraaniluokka
ERI/ 1 SA Flagstones Supersonic VSP-veteraani
NARTUT
Junioriluokka
ERI/ 1 SA Heathberry's Count To Ten PN-3 VASE
ERI/ 2 SA Irade's Jabadaba-Do
ERI/ 3 SA Dog Agnes Bonnie Simply Best
ERI/ 4 SA Dog Agnes Yorika Sweet Steps
ERI Zonsierraz Glänsande Therese
EH Alexa Gallavi
EH Callonetta Bohemia Baring
EH Dog Agnes Zoya Blue Lagoon
EH Dog Agnes Alana Magic Beauty
Nuorten luokka
ERI/ 1 SA Hiddenhill's Aurora PN-4
EH/ 2 Dog Agnes Xandra Golden Flower
Avoin luokka
ERI/ 1 SA TirTär Zip PN-2 SERT FI MVA VACA
ERI/ 2 SA Irade's Halti-Hurma
ERI/ 3 SA Ommik's Lady Macbeth
ERI/ 4 SA Baillieswells Lochindaal
ERI Saddlebag II Charme Asserdal
ERI Junipermoor's Regente Pearl
EH Dog Agnes Night-Fly
Valioluokka
ERI/ 1 SA Dog Agnes Pandora Magig Secret PN-1 CACIB ROP
ERI/ 2 SA Sangron Last First Kiss
ERI/ 3 SA Bordysk's Blue Surf Candy
ERI/ 4 SA Grindstones Noksu Nobile
Veteraaniluokka
ERI/ 1 SA Majåmajs Helve ROP-veteraani
ERI/ 2 SA Flagstones Happy For You
ERI/ 3 SA Matchmeadow's Cheer Leader
Esitetty 40 (15+25) + 1 pentu
PU-1 Ommik's Lodovigo SERT CACIB VSP
PU-2 Ke-Den's Armaldo VASE VACA
PU-3 Heathberry's Count Me In
PU-4 Tythrop Travelling Man
PN-1 Dog Agnes Pandora Magic Secret CACIB ROP
PN-2 TirTär Zip SERT FI MVA VACA
PN-3 Heathberry's Count To Ten VASE
PN-4 Hiddenhill's Aurora
PENNUT
Nartut 7-9 kk
1 KP Dog Agnes Cinderella Story ROP-pentu
UROKSET
Junioriluokka
ERI/ 1 SA Heathberry's Count Me In PU-3
ERI/ 2 SA Badamtam's I Feel Good
ERI/ 3 SA Matchmeadow's Mega Böller
ERI/ 4 SA Ljungeldens Dom Perignon
EH Dog Agnes Yuri Strong To Win
Nuorten luokka
ERI/ 1 SA Ke-Den's Armaldo PU-2 VASE VACA
ERI/ 2 SA Fehmarn Celtic Hope
EH/ 3 Millitallin Zing
Avoin luokka
ERI/ 1 SA Ommik's Lodovigo PU-1 SERT CACIB VSP
ERI/ 2 SA Tythrop Travelling Man PU-4
ERI/ 3 SA Site Hut's Special Thanks To Et
EH/ 4 Agar Z Andrejkinej Chaty
EH Matchmeadow's Brisky Buddi
Valioluokka
ERI/ 1 SA Roziedor Iron Sky
Veteraaniluokka
ERI/ 1 SA Flagstones Supersonic VSP-veteraani
NARTUT
Junioriluokka
ERI/ 1 SA Heathberry's Count To Ten PN-3 VASE
ERI/ 2 SA Irade's Jabadaba-Do
ERI/ 3 SA Dog Agnes Bonnie Simply Best
ERI/ 4 SA Dog Agnes Yorika Sweet Steps
ERI Zonsierraz Glänsande Therese
EH Alexa Gallavi
EH Callonetta Bohemia Baring
EH Dog Agnes Zoya Blue Lagoon
EH Dog Agnes Alana Magic Beauty
Nuorten luokka
ERI/ 1 SA Hiddenhill's Aurora PN-4
EH/ 2 Dog Agnes Xandra Golden Flower
Avoin luokka
ERI/ 1 SA TirTär Zip PN-2 SERT FI MVA VACA
ERI/ 2 SA Irade's Halti-Hurma
ERI/ 3 SA Ommik's Lady Macbeth
ERI/ 4 SA Baillieswells Lochindaal
ERI Saddlebag II Charme Asserdal
ERI Junipermoor's Regente Pearl
EH Dog Agnes Night-Fly
Valioluokka
ERI/ 1 SA Dog Agnes Pandora Magig Secret PN-1 CACIB ROP
ERI/ 2 SA Sangron Last First Kiss
ERI/ 3 SA Bordysk's Blue Surf Candy
ERI/ 4 SA Grindstones Noksu Nobile
Veteraaniluokka
ERI/ 1 SA Majåmajs Helve ROP-veteraani
ERI/ 2 SA Flagstones Happy For You
ERI/ 3 SA Matchmeadow's Cheer Leader
Veteraanit
ROP-pentu
sunnuntai 10. tammikuuta 2016
9.1.2016 Kajaani KV
Tuomari Rainer Vuorinen
Esitetty 12 (5+7)
PU-1 Irade's Intres-Antti SERT VSP
PU-2 Site Hut's Special Thanks To Et VASE CACIB
PU-3 TirTär Walther VACA
PN-1 Grindstones Billy Jean CACIB ROP
PN-2 Saxena Let Me See SERT VACA
UROKSET
Junioriluokka
ERI/ 1 SA Irade's Intres-Antti PU-1 SERT VSP
Nuorten luokka
EH/ 1 Site Hut's Onslow
Avoin luokka
ERI/ 1 SA Site Hut's Special Thanks To Et PU-2 VASE CACIB
ERI/ 2 Foo Fighters Why Money Walks
Valioluokka
ERI/ 1 SA TirTär Walther PU-3 VACA
NARTUT
Junioriluokka
EH/ 1 Grindstones Xth In The Row
Nuorten luokka
ERI/ 1 SA Saxena Let Me See PN-2 SERT VACA
ERI/ 2 Kavaken Xoxo
Avoin luokka
ERI/ 1 Junipermoor's Red Cross Diamond
ERI/ 2 Ommik's Lady Macbeth
Valioluokka
ERI/ 1 SA Grindstones Billy Jean PN-1 CACIB ROP
ERI/ 2 TirTär Zest
Esitetty 12 (5+7)
PU-1 Irade's Intres-Antti SERT VSP
PU-2 Site Hut's Special Thanks To Et VASE CACIB
PU-3 TirTär Walther VACA
PN-1 Grindstones Billy Jean CACIB ROP
PN-2 Saxena Let Me See SERT VACA
UROKSET
Junioriluokka
ERI/ 1 SA Irade's Intres-Antti PU-1 SERT VSP
Nuorten luokka
EH/ 1 Site Hut's Onslow
Avoin luokka
ERI/ 1 SA Site Hut's Special Thanks To Et PU-2 VASE CACIB
ERI/ 2 Foo Fighters Why Money Walks
Valioluokka
ERI/ 1 SA TirTär Walther PU-3 VACA
NARTUT
Junioriluokka
EH/ 1 Grindstones Xth In The Row
Nuorten luokka
ERI/ 1 SA Saxena Let Me See PN-2 SERT VACA
ERI/ 2 Kavaken Xoxo
Avoin luokka
ERI/ 1 Junipermoor's Red Cross Diamond
ERI/ 2 Ommik's Lady Macbeth
Valioluokka
ERI/ 1 SA Grindstones Billy Jean PN-1 CACIB ROP
ERI/ 2 TirTär Zest
Tilaa:
Blogitekstit (Atom)